O nas

Villa Cynamon!

Villa Cynamon to nie tylko noclegi w Wiśle, ale dom pełen magii, energii i klimatu, w którym każdy może poczuć się niepowtarzalnie poprzez indywidualny charakter wnętrz oraz wszelkie starania, jakie dokładamy, by zapewnić Państwu mile spędzony czas. Pokoje zaprojektowane zostały z sercem, a każdy z nich opowiada swoją własną historię, którą najlepiej odkryć wieczorem przy kominku.

Wierzymy, że Goście Villi Cynamon tak jak my, znajdą tutaj swój drugi dom i chętnie znów nas odwiedzą. Zachęcamy do tego na różne sposoby: dbając o każdy szczegół naszych wnętrz, przygotowując dla Państwa wspaniałe, różnorodne śniadania, czy też rozpieszczając podniebienia piekąc domowe ciasto co piątek.

Naszą ofertę kierujemy do Gości indywidualnych, jak i małych grup zorganizowanych (ok. 15 osób), szukających kameralnego miejsca dla profesjonalnie przygotowanych spotkań integracyjnych lub szkoleniowych. Zapewniamy, że Wisła jest idealną miejscowością do zorganizowania takiego eventu.

Villa Cynamon to miejsce idealne zarówno na spędzenia krótkiego, relaksującego weekendu, jak i długiego, zimowego lub letniego wypoczynku. Oferujemy noclegi spełniające najwyższe standardy.

Udostępniamy kącik zabaw dla dzieci, grilla, a miłośnikom sportu wypożyczamy rowery, na których można doskonale zwiedzić okolice. Każdy pokój posiada własną łazienkę , wyposażony jest w telewizor oraz, na życzenie gości, w odtwarzacz filmów DVD.

Położenie Villi Cynamon w malowniczej Dolinie Kubalonki, oraz bliskość centrum Wisły (2,5 km), stwarzają idealne warunki zarówno dla turystyki pieszej (trasy na: Stożek, Baranią Górę, Kubalonkę) jak i rowerowej, zachęcają także do rekreacyjnych spacerów nad brzegiem Wisły. Dla miłośników sportów zimowych, ważną informacją jest bliskie położenie wyciągów narciarskich: Nowa Osada, Cieńków, Soszów, Stożek i innych. Na amatorów narciarstwa biegowego czekają doskonale przygotowane trasy na Kubalonce. W okolicy jest także wiele miejsc do bezpiecznego saneczkowania.

Już dziś zapraszamy do kontaktu i zorientowania się czy dostępne są wolne pokoje na planowany przez Państwa wyjazd. Nasza villa umożliwia sprawną i szybką rezerwację w dogodnych warunkach.

Nasi Goście mają możliwość korzystania z parku linowego Przygoda Park Wisła z 15 % zniżką.

Serdecznie zapraszamy!
Villa Cynamon